Prohlášení o ochraně údajů

Print Friendly, PDF & Email

Obecně

Ochrana osobních údajů je pro společnost Mubea velice důležitá. Zahrnuje data všech uchazečů o práci, zaměstnanců a jakýchkoliv dalších třetích stran. To je důvodem, proč vás v tomto prohlášení o ochraně údajů informujeme o získávání, zpracování a použití vašich osobních údajů v rámci naší online aplikace.

Pokud jsou během procesu ucházení se o práci zasílány osobní údaje do zahraničí, pak jsou ve smyslu ochrany osobních údajů platné předpisy příslušné země.

Společnost Mubea hledá uchazeče o zaměstnání bez ohledu na rasu, etnický původ, politické názory, náboženská nebo filozofická vyznání, odborovou příslušnost, zdraví nebo sexuální život.

Dále vás žádáme, abyste nám nepředávali žádná obchodní tajemství nebo interní podnikové informace vašich předchozích zaměstnavatelů.

 

Jméno/název a adresa správce

Správcem je, dle obecného nařízení o ochraně údajů (GDPR), případně jiných platných zákonů o ochraně dat v členských státech Evropské unie a ostatních ustanovení týkajících se ochrany údajů, společnost MUBEA – HZP s.r.o. nebo jedna ze společností v rámci skupiny. Kontaktní údaje a další informace naleznete v tiráži.

 

Jméno/název a adresa inspektora ochrany údajů

inspektorem ochrany osobních údajů je:

MUBEA – HZP s.r.o.

Dolní 100, 796 01 Prostějov

IČO: 25528165, DIČ: CZ25528165

Krajský soud v Brně

oddíl C. vložka 30691

spis. značka: F 3809/2000

tel: 800 203 101

mail: info.mubea.hzp@mubea.com

 

Jakýkoliv subjekt údajů může kontaktovat našeho inspektora ochrany údajů přímo a kdykoliv, a to s jakýmikoliv dotazy nebo návrhy týkajícími se ochrany údajů.

 

Účel získávání údajů

Zadané údaje jsou získávány výhradně za účelem ucházení se o zaměstnání a zpracovávány pouze tehdy, kdy nám udělíte svůj souhlas.

 

Získávání osobních údajů

Jakožto součást procesu ucházení se o zaměstnání budou získávány následující osobní údajů:

 • Příjmení
 • Jméno
 • Číslo popisné a číslo domu
 • PSČ a město
 • Kontaktní Telefon
 • E-mailová adresa
 • Přiložená dokumentace uchazeče o zaměstnání
 • Přiložený průvodní dopis
 • Přiložené doplňující dokumenty (reference, certifikáty, atd.)

 

Pamatujte si prosím, že údaje, které poskytnete, budou uchovávány jako anonymní, ale budou v rámci procesu výběrového řízení zpřístupněny příslušným pracovníkům HR oddělení a odpovídajícím pohovorujícím pracovníkům ve společnosti.

 

Období, po které jsou vaše osobní údaje uchovávány

Osobní údaje jsou smazány v souladu s platnými právními předpisy. To neplatí v případě, že právní nařízení zabraňuje smazání údajů nebo pokud je za účelem poskytnutí důkazů zapotřebí delší doba uchování.

V případě negativního rozhodnutí budou údaje, které jste odeslali, smazány do šesti měsíců od ukončení výběrového řízení. Pokud jste souhlasili s uchováním vašich dokumentů po ukončení výběrového řízení, budou vaše údaje smazány 24 měsíců po ukončení původního výběrového řízení.

Pokud je v návaznosti na vaší žádosti o zaměstnání uzavřena smlouva, mohou být vaše údaje uchovávány pro účely běžných organizačních a administrativních procesů, a to v souladu s platnými právními předpisy.

 

Souhlas

Potvrzením souhlasíte s tím, že budou vaše údaje odeslány společnosti Mubea pro účely zpracování vaší žádosti o zaměstnání. Dále souhlasíte, že jste si toto prohlášení o ochraně údajů přečetli a souhlasíte s jeho obsahem.

 

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com